Bernard Pegot Hemma med hölasset

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERNARD PEGOT (Frankrike, 1800-tal): Hemma med hölasset, signerad och daterad 1888, olja på pannå, 56 x 45 cm

Skador på ramen

425824

2016-12-02