Soffa senempire

Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire
Soffa senempire

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1800-talets mitt, senempire, fanérad i mahogny, skuren dekor, randig klädsel, höjd ca 92, 208x74, sitthöjd 40 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift Adolf Fredriks Skola

Ytskador

425829

2016-12-03