Komposition emalj
2016-12-02
425834
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2) Komposition, emalj, vardera ca 75x75 cm
Smärre emaljskador