Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets slut, oscariansk, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 85 cm

Omfattande skador, bortfall, delar saknas, lösa prismor

425839

2016-12-02