Reseur L Epee

Reseur L Epee
Reseur L Epee
Reseur L Epee
Reseur L Epee
Reseur L Epee
Reseur L Epee
Reseur L Epee
Reseur L Epee

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESEUR, L´ Epee, 1900-talets andra hälft, timrepetition på spiralfjäder, ankargång, liten sekundvisare, fodral av förgylld mässing med fasettslipat glas, höjd ca 15 cm

Bakre luckan lagade gångjärn, slitage, nyckel sknas

425846

2016-12-03