Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, sengustavianska, mässing och marmor, höjd ca 23 cm vardera
Zustandsbeschreibung
Kedjor medföljer, marmorsockel med obetydliga nagg
425855
2016-12-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner