Ljusstakar 1 par sengustavianska

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, sengustavianska, mässing och marmor, höjd ca 23 cm vardera

Zustandsbeschreibung

Kedjor medföljer, marmorsockel med obetydliga nagg

425855

2016-12-02