Solfjäder 1800-tal

Solfjäder 1800-tal
Solfjäder 1800-tal
Solfjäder 1800-tal
Solfjäder 1800-tal
Solfjäder 1800-tal
Solfjäder 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOLFJÄDER, i etui, 1800-tal, dekor med rokokosällskap, pärlemordetaljer, etuiets längd ca 29 cm,

Etuiet märkt DUVFELLERROY

Skador,

425866

2016-12-02