Marintmotiv Alfred Collin oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALFRED COLLIN (1880-1944): Pansarskeppet Oscar II, signerad, A. Collin, olja på pannå, ca 60x90cm

425870

2016-12-02