Filip Liljeson oljemålning

Filip Liljeson oljemålning
Filip Liljeson oljemålning
Filip Liljeson oljemålning
Filip Liljeson oljemålning
Filip Liljeson oljemålning
Filip Liljeson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

FILIP LILJESON (1910-1983): Stilleben, olja på duk, signerad och daterad 1937, 82x58 cm

425876

2016-12-02