Rökbord 1930/40-tal

Rökbord 1930/40-tal
Rökbord 1930/40-tal
Rökbord 1930/40-tal
Rökbord 1930/40-tal
Rökbord 1930/40-tal
Rökbord 1930/40-tal
Rökbord 1930/40-tal
Rökbord 1930/40-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖKBORD, 1930/40-tal, bonad björk, dekor av intarsia, undertill med låda, skiva i glas, höjd ca 58, 60x60 cm

Ytskador, omfattande fanérskador

425878

2016-12-02