Rökbord 1930/40-tal
2016-12-02
425878
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RÖKBORD, 1930/40-tal, bonad björk, dekor av intarsia, undertill med låda, skiva i glas, höjd ca 58, 60x60 cm
Ytskador, omfattande fanérskador