Filip Liljeson oljemålning

Filip Liljeson oljemålning
Filip Liljeson oljemålning
Filip Liljeson oljemålning
Filip Liljeson oljemålning
Filip Liljeson oljemålning
Filip Liljeson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FILIP LILJESON (1910-1983): Stilleben, olja på duk, signerad, 64x90 cm

425879

2016-12-02