Bordsuppsats empire

Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire
Bordsuppsats empire

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSUPPSATS, empire, 1800-talets första kvartal, troligen Ryssland, matterad och polerad brännförgylld brons, i form av stående delfiner, höjd 24 cm

Smärre slitage

425880

2016-12-02