Lars Boëthius

Lars Boëthius
Lars Boëthius
Lars Boëthius
Lars Boëthius
Lars Boëthius
Lars Boëthius
Lars Boëthius
Lars Boëthius

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS BOËTHIUS (1903-1968): Komposition, signerad och daterad Boëthius, 1931, bricka/olja på pannå, 35x45 cm

Slitage, färgbortfall

425892

2016-12-02