Karmstol rokokostil

Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1900-talets första hälft, rokokostil, träskuren dekor, mönstrad klädsel, sitthöjd 37 cm

Armstöd med slitage på tyget

425909

2016-12-02