Armband

Armband
Armband
Armband
Armband
Armband
Armband

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARMBAND, 2 st, sterlingsilver resp. silver, Bismarck, stämplad Victor Jansson Guldvaru AB, Lindesberg, årsstämpel saknas resp. S.G Hellströms Guldsmide, Södertälje 1960-tal, längd ca 19-20 cm, total vikt ca 84 g

Slitage

425910

2016-12-10