Armband
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ARMBAND, 2 st, sterlingsilver resp. silver, Bismarck, stämplad Victor Jansson Guldvaru AB, Lindesberg, årsstämpel saknas resp. S.G Hellströms Guldsmide, Södertälje 1960-tal, längd ca 19-20 cm, total vikt ca 84 g
Slitage
425910
2016-12-10