Bordsdekoration silver 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSDEKORATION, silver, Otto Lindeberg, Stockholm 1865, fylld botten, höjd ca 23 cm

Tennlödningar, ett blad lös, skador

425921

2016-12-02