Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl -81, 32/250, bladstorlek 63x47 cm, oramade
425925
2016-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här