Peter Dahl Dansen

Peter Dahl Dansen
Peter Dahl Dansen
Peter Dahl Dansen
Peter Dahl Dansen
Peter Dahl Dansen
Peter Dahl Dansen

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl -81, 29/250, bladstorlek 63x47 cm, oramade

425930

2016-12-04