Corneille

Corneille
Corneille

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, signerad och daterad Corneille -92, numrerad 135/200, färglitografi, bildyta ca 97x67 cm

425960

2016-12-02