Corneille

Corneille
Corneille

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille -86, numrerad XX/XX, färglitografi, bildyta ca 70/50 cm

Kuntoraportti

425961

Päivämäärä:

2016-12-02