Corneille
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille -86, numrerad XX/XX, färglitografi, bildyta ca 70/50 cm
Kuntoraportti
425961
Päivämäärä:
2016-12-02