Skålar i glas och mässing

Skålar i glas och mässing
Skålar i glas och mässing
Skålar i glas och mässing
Skålar i glas och mässing
Skålar i glas och mässing
Skålar i glas och mässing
Skålar i glas och mässing
Skålar i glas och mässing

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅLAR, 1 par, empirestil, 1800-talets slut, i förgylld mässing, med skålar i slipat glas, 20,5, diameter 16 cm

426017

2016-12-02