Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅLAR, 1 par, empirestil, 1800-talets slut, i förgylld mässing, med skålar i slipat glas, 20,5, diameter 16 cm
426017
2016-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här