Snedklaffsekretär omkring 1800
2016-12-05
426020
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SNEDKLAFFSEKRETÄR, omkring 1800, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 100, 84x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Lagningar, fanérlagningar, skador, övre låset skadat