Snedklaffsekretär omkring 1800
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, omkring 1800, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 100, 84x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Lagningar, fanérlagningar, skador, övre låset skadat
426020
2016-12-05