Snedklaffsekretär omkring 1800

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, omkring 1800, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 100, 84x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Lagningar, fanérlagningar, skador, övre låset skadat

426020

2016-12-05