Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUY JOHNSON (USA, född 1927): "Car and peacock", 1974, signerad Guy Johnson, olja på grafisk botten, pannå, 53x70 cm
Smärre ytskador
426033
2016-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här