Otto Gripensvärd oljemålning

Otto Gripensvärd oljemålning
Otto Gripensvärd oljemålning
Otto Gripensvärd oljemålning
Otto Gripensvärd oljemålning
Otto Gripensvärd oljemålning
Otto Gripensvärd oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OTTO GRIPENSVÄRD (1847-1933): Skogsvy med sjöglimt, signerad Otto Gripensvärd, olja på duk, 65x50 cm

426038

2016-12-05