Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, barockstilbetsad ek, inredd bl a med bestickslådor, höjd 92, 150x53 cm, nycklar finns
Bruksslitage, smärre ytskador
426047
2016-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här