Sideboard barockstil

Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, barockstilbetsad ek, inredd bl a med bestickslådor, höjd 92, 150x53 cm, nycklar finns

Bruksslitage, smärre ytskador

426047

2016-12-03