Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLLE LINDGREN (född 1930): Kustmotiv, monogramsignerad, olja på pannå, 21,5x26 cm
426064
2016-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här