Olle Lindgren olja på pannå monogramsignerad

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE LINDGREN (född 1930): Kustmotiv, monogramsignerad, olja på pannå, 21,5x26 cm

426064

2016-12-09