Kopparföremål 18/1900-tal

Kopparföremål 18/1900-tal
Kopparföremål 18/1900-tal
Kopparföremål 18/1900-tal
Kopparföremål 18/1900-tal
Kopparföremål 18/1900-tal
Kopparföremål 18/1900-tal
Kopparföremål 18/1900-tal
Kopparföremål 18/1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEPANNOR, 2 st, FORM, TREFOT, med lock, SNIPA, koppar, 18/1900-tal, formens diameter ca 31 cm

Bruksslitage

426070

2016-12-03