Bordslampa plast Joe Colombo

Bordslampa plast Joe Colombo
Bordslampa plast Joe Colombo
Bordslampa plast Joe Colombo
Bordslampa plast Joe Colombo
Bordslampa plast Joe Colombo
Bordslampa plast Joe Colombo
Bordslampa plast Joe Colombo
Bordslampa plast Joe Colombo

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOE COLOMBO, Husqvarna, 1960-tal, bordslampa i formstöpt plast, diameter 25 cm

Minimalt slitage

426073

2016-12-03