Bord 1800-tal alrot

Bord 1800-tal alrot
Bord 1800-tal alrot
Bord 1800-tal alrot
Bord 1800-tal alrot
Bord 1800-tal alrot
Bord 1800-tal alrot

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

BORD, 1800-tal, rund skiva, fanérad i alrot, höjd 59, diameter 79 cm

Fanerskador, ej fällbart

426076

2016-12-03