Emaljtavla 1960-tal

Emaljtavla 1960-tal
Emaljtavla 1960-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMALJTAVLA, 1960-tal, troligen Gustavsberg, emaljerad plåt med abstrakt mönster 140x70 cm

Mindre skador

426077

2016-12-03