Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÄLLBORD, omkring 1800, mälardalen, fanerad i alrot, centralfot i massiv björk, oval form, sarg med låg kant, höjd 73, 64x45 cm
Åldersrelaterat slitage, fot med förstärkning
426080
2016-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här