Fällbord alrot mälardalen

Fällbord alrot mälardalen
Fällbord alrot mälardalen
Fällbord alrot mälardalen
Fällbord alrot mälardalen
Fällbord alrot mälardalen
Fällbord alrot mälardalen
Fällbord alrot mälardalen
Fällbord alrot mälardalen

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÄLLBORD, omkring 1800, mälardalen, fanerad i alrot, centralfot i massiv björk, oval form, sarg med låg kant, höjd 73, 64x45 cm

Åldersrelaterat slitage, fot med förstärkning

426080

2016-12-03