Statyetter

Statyetter
Statyetter
Statyetter
Statyetter
Statyetter
Statyetter
Statyetter
Statyetter

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STATYETTER, 2 st., i form av spelande flicka och pojke, 1900-talets mitt, höjd ca 24 cm

Slitage

426084

2016-12-03