Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STATYETTER, 2 st., i form av spelande flicka och pojke, 1900-talets mitt, höjd ca 24 cm
Slitage
426084
2016-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här