Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérad i mahogny, med 3 iläggsskivor á 56, på centralfot, utfällbara stödben, höjd 71, diameter 120, totallängd 288 cm
Ytskador
426085
2016-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här