Matbord engelsk stil

Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérad i mahogny, med 3 iläggsskivor á 56, på centralfot, utfällbara stödben, höjd 71, diameter 120, totallängd 288 cm

Ytskador

426085

2016-12-03