Vitrinskåp England idegran
2016-12-03
426096
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VITRINSKÅP, för hörn, 1900-talets andra hälft, England, idegran, med belysning, höjd 182, bredd 90x54 cm, nycklar finns
Stickkontakt sajnas, bruksslitage