Säng Grange

Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange
Säng Grange

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GRANGE, säng, Frankrike, 1900-talets slut, fanérad i mahogny, märkt 5:e dec 1991, bäddmått ca 200x180 cm

Smärre ytskador

426099

2016-12-03