Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPELBORD, valnöt samt fruktträd, 1800-tal, gustaviansk stil, inläggningar, sargen med dekor av girland, höjd ca 76, 98x49, utfällt 99 cm

Fanerskador, slitage

426129

2016-12-03