Snapplåsgevär

Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNAPPLÅSGEVÄR, nordafrika, 1800-tal, stock med bendekorationer, längd 157 cm

skador

426134

2017-02-02