Snapplåsgevär

Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär
Snapplåsgevär

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNAPPLÅSGEVÄR, nordafrika, 1800-tal, stock med bendekorationer, längd 151 cm

Skador

426140

2017-02-02