Spegel smide

Spegel smide
Spegel smide
Spegel smide
Spegel smide

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, 1900-tal, smide, byinfattade glas, med belysning, ca 115x37 cm

Smärre slitage, skärmar med skador

426143

2016-12-03