Mortel koptisk tidigt 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MORTEL, trä, koptisk, tidigt 1900-tal, skuren geometrisk dekor, höjd ca 38 cm

Åldersrelaterat slitage, sprickor

426146

2016-12-03