Klubbat för:
20 000 SEK
3 000 SEK
AMPEL, mässing samt plåt, 1800-tal, empirestil, för 6 ljus, plafond medföljer, dekor av figurin samt rosor, total höjd ca 70 cm
Slitage
426147
2016-12-03