Ampel empire

Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire
Ampel empire

Klubbat för:

20 000 SEK

3 000 SEK

AMPEL, mässing samt plåt, 1800-tal, empirestil, för 6 ljus, plafond medföljer, dekor av figurin samt rosor, total höjd ca 70 cm

Slitage

426147

2016-12-03