J L Hultman ljusstakar tenn

J L Hultman ljusstakar tenn
J L Hultman ljusstakar tenn
J L Hultman ljusstakar tenn
J L Hultman ljusstakar tenn
J L Hultman ljusstakar tenn
J L Hultman ljusstakar tenn
J L Hultman ljusstakar tenn
J L Hultman ljusstakar tenn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

J L HULTMAN, ljusstakar, 1 par, tenn, rokokostil, stämplade JLH 1938, höjd ca 24,5 cm

Mindre ytligt slitage

426149

2016-12-05