Matsalsbord
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSBORD, mahogny, England, 1800-talets andra hälft, fyrdelad pelarfot med svarvade kolonner, 3 iläggsskivor, höjd 75, 129x119 cm, skivorna á 60, 60+50 cm, totallängd ca 290 cm
Senare fotavslut, slitage
426156
2016-12-03