Roland Kempe Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND KEMPE (1907-1991): Porträtt av kvinna, signerad och daterad Kempe-49, olja på duk, 61x50 cm

426157

2016-12-03