Fickur Halda silver

Fickur Halda silver
Fickur Halda silver
Fickur Halda silver
Fickur Halda silver
Fickur Halda silver
Fickur Halda silver
Fickur Halda silver
Fickur Halda silver
Fickur Halda silver
Fickur Halda silver
Fickur Halda silver
Fickur Halda silver

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HALDA, fickur, silver, manuellt uppdrag, mineralglas, ankargång, 1890-tal, serienr 509, Verktyp: S, diameter 50 mm, boett signeraad HH, 06, C (Karlskrona), klockkedja i stål medföljer

Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Monogramgravyr på bakboett, sprickor i urtavla, glas med repor

426164

2016-12-13