Frans Wilhelm Odelmark
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Refektoriet i klostret St:Clara Assisi, signerad F.W. Odelmark, olja på duk, ca 56 x 70 cm
Kuntoraportti
426169
Päivämäärä:
2016-12-03