Karmstolar Campus Lammhults

Karmstolar Campus Lammhults
Karmstolar Campus Lammhults
Karmstolar Campus Lammhults
Karmstolar Campus Lammhults
Karmstolar Campus Lammhults
Karmstolar Campus Lammhults
Karmstolar Campus Lammhults
Karmstolar Campus Lammhults
Karmstolar Campus Lammhults
Karmstolar Campus Lammhults

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 6 st, "Campus", design Johannes Foersom o Peter Hiort för Lammhults, 2000-tal, formpressat laminat, stativ av kromade stålrör, etikettmärkta, sitthöjd 45 cm

Slitage

426172

2016-12-03