Bror Kronstrand oljemålning

Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning
Bror Kronstrand oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROR KRONSTRAND (1875-1950), kvinnoporträtt, olja på duk, signerad och daterad Kronstrand 1941, ca 65 x 55 cm

Smärre skada/märken

426183

2016-12-03