Torben Ørskov & Co serveringsvagn
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TORBEN ØRSKOV & Co, serveringsvagn, etikettmärkt, bok, två laminerade brickor, 1900-talets fjärde kvartal, Danmark, höjd ca 56, diameter ca 50 cm
Bruksslitage, mindre defekt på nedre brickan
426188
2016-12-04